Zainwestuj w pszczoły

Pasieka Miodokracja nieustannie boryka się z pewnym "problemem". Co roku w grudniu klienci pytają o nasz miód, a my... już wszystko sprzedaliśmy. Żeby zwiększyć roczną produkcję i zapewnić naszym klientom dostęp do miodu przez cały rok, musimy zainwestować w rozwój: sprzęt, ule, urządzenia do rozlewania miodu itp. Pomożesz? 

Poszukujemy osób, które chciałyby stać się naszymi partnerami finansowymi. To możesz być Ty. Oferujemy zwrot od kapitału na poziomie 12 procent w skali roku. To znacznie więcej niż oferują banki i powyżej inflacji, która zjada Twoje oszczędności. Minimalna kwota inwestycji to tylko 2000 PLN, maksymalna to 20 000 PLN. Po roku zysk wraz z kapitałem wpłynie na Twoje konto, chyba, że... wolisz wypłatę w miodzie. W całości lub części. 

W takim wypadku jeden słoik 400 gramowy jest równowartością 24 złotych, czyli poniżej naszej ceny detalicznej. Miód może być personalizowany (etykiety wypisujemy ręcznie, możemy wpisać np. "Miód rodziny Kowalskich", "Miód weselny", "Miód dla Marysi" itp.).

Chcesz wiedzieć więcej? 
lub zadzwoń: 514-650-147
(c)2023, All Rights Reserved